MÖBLER / Bord / Bord 9344277
*
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:51:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:43:44
1
200 kr
11/1 16:28:41
2
150 kr
11/1 16:28:41
1
200 kr (Budbetjänt)
11/1 16:29:11
2
250 kr
12/1 19:16:26
3
400 kr
12/1 19:44:43
2
350 kr
12/1 19:44:43
3
400 kr (Budbetjänt)
12/1 19:45:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:58
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14
*
Bord
Kondition: nagg
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:43:44 | 1 | 200 kr |
11/1 16:28:41 | 2 | 150 kr |
11/1 16:28:41 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/1 16:29:11 | 2 | 250 kr |
12/1 19:16:26 | 3 | 400 kr |
12/1 19:44:43 | 2 | 350 kr |
12/1 19:44:43 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:45:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:58 -
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33 -
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14